У Німеччині - масштабні обшуки в концерні Daimler

У Німеччині - масштабні обшуки в концерні Daimler

943
Ukrinform
Правоохоронні органи Німеччини у вівторок, 23 травня, провели обшуки низки об'єктів, які належать автобудівному концерну Daimler AG.

Обшуки здійснювались у зв'язку з розслідуванням за підозрою у шахрайстві та проведення реклами, яка вводить в оману, через маніпуляції даними щодо шкідливих викидів на дизельних автомобілях, повідомляє DW.

У прокуратурі наразі не надали подробиць обшуків, зазначивши лише, що у них взяли участь близько 230 правоохоронців, а рейди були проведені на 11 об'єктах Daimler у німецьких федеральних землях Баден-Вюртемберзі, Нижній Саксонії, Саксонії, а також у столиці Берліні.

У Daimler AG заявили, що у центрі розслідування опинилися співробітники компанії "через підозру у шахрайстві, яке пов'язане з можливими маніпуляціями даними про емісію вихлопних газів на пасажирських автомобілях з дизельними двигунами".

У керівництві Daimler наголосили, що їм невідомо про жодні маніпуляції з даними про вміст шкідливих речовин у вихлопних газах, а також зазначили, що готові всіляко співпрацювати зі слідством.

Нагадаємо, через "дизельний скандал", який  розпочався навколо Volkswagen у вересні 2015 року, коли виявилося, що програмне забезпечення на автомобілях VW приховує реальні обсяги викидів шкідливих газів у атмосферу під час відповідних тестів, інші німецькі автовиробники також опинились під пильним оком контролюючих та правоохоронних органів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-