До Берліна з’їхалися релігійні лідери з усього світу

До Берліна з’їхалися релігійні лідери з усього світу

385
Ukrinform
У Берліні в понеділок стартувала перша конференція представників різних релігійних громад Європи, Азії і Африки, Близького Сходу "Відповідальність релігій за збереження світу".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

"Уперше ми ведемо тісний, довгостроковий діалог з релігійними лідерами зі всього світу і додаємо таким чином в нашу зовнішню політику ще один будівельний блок", - заявив ініціатор конференції, міністр закордонних справ Зігмар Габріель.

Він зазначив, що при усьому різноманітті релігій і релігійних громад і їх традицій, походження і культур увага зосереджена на спільній меті - побудувати світ між людьми. Але релігії нерідко використовують для розпалювання конфліктів, для досягнення політичних цілей і виправдання насильства.

За переконанням Габріеля, служителі різних релігійних культів не лише можуть внести свій вклад в справу миру і взаєморозуміння, але і несуть відповідальність за це.

У триденній конференції беруть участь більше 100 осіб - представників ісламу, іудаїзму, католіцизму, православ'я, протестантизму, англіканської і коптської церков, шиїтів і суннітів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-