У тимчасових притулках Берліна залишаються ще 15 тисяч біженців

У тимчасових притулках Берліна залишаються ще 15 тисяч біженців

Укрінформ
Більшість федеральних земель Німеччини успішно справляються з облаштуванням  біженців, які очікують рішення. Відстає від інших тільки столиця.

Аналіз даних в суботу дає видання Der Spiegel.

«У тимчасових притулках живуть ще 15 тисяч біженців. Вони змушені ночувати на стелажах, у старих господарських магазинах або офісних будівлях», - пише видання.

Примітно, що переважна більшість цих людей перебувають у Берліні - 13 400 осіб. З них 2100 осіб влади оцінюють як «ненадійних», що означає обмеження їх особистого простору. З вересня 2015 року столиця зайняла під пункти тимчасового проживання 63 спортивні зали, в яких «найгірші часи» розміщували до 10 тисяч осіб.

У землі Північний Рейн - Вестфалія в тимчасових гуртожитках залишаються близько 1600 осіб, в Гамбурзі - понад 600. По іншим регіонам статистика не наводиться, хоча журнал проводив опитування в усіх 16 федеральних землях.

Видання зазначає, що ще рік тому в центрах тимчасового розміщення тулилися 70 тисяч осіб.

В 2016 році, згідно з неповною статистикою, щонайменше 80 тис біженців добровільно залишили Німеччину, отримавши від неї, втім, за це фінансову підтримку. Екстрадовано було 25 тисяч осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-