Конгрес США дав $100 мільйонів на боротьбу із російським впливом

Конгрес США дав $100 мільйонів на боротьбу із російським впливом

2957
Ukrinform
У Сполучених Штатах Америки Конгрес виділив 100 мільйонів доларів для протистояння "російському впливу та агресії".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Конгрес Сполучених Штатів санкціонував виділення 100 мільйонів доларів для протистояння "російському впливу та агресії" і для підтримки організацій громадянського суспільства в Європі і Євразії", - йдеться у повідомленні.

Американські законодавці 4 травня також підтримали заходи, які встановлюють нові обмеження та контроль щодо російських дипломатів у США. На можливість запровадження таких заходів різконегативно реагувала Москва.

Обидва ці заходи є частиною бюджету на загальну суму 1,1 трильйона доларів, через який фінансуватиметься федеральний уряд до кінця 2017 фінансового року. Остаточну підтримку цьому документу надав Сенат, тепер законопроект має підписати президент Дональд Трамп.

Зазначається, що все більша кількість демократів і республіканців вказують на поширення фальшивих новин, фінансування політичних партій, пряму пропаганду та іншу приховану діяльність як ознаки агресивних російських спроб втручання або повалення урядів, які Москва вважає ворожими.

Виборчі кампанії у Франції і Німеччині були затьмарені підозрами щодо незаконної участі Росії, також торішні президентські вибори в Сполучених Штатах позначилися ймовірним впливом Москви.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>