Генсек ООН закликав звільнити світ від хімічної зброї

Генсек ООН закликав звільнити світ від хімічної зброї

846
Ukrinform
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що недавній напад у Сирії є жахливим нагадуванням про те, що це «диявольська зброя» не пішла в минуле.

Генсек ООН зазначив, що на сьогодні майже всі країни світу приєдналися до Конвенції про заборону хімічної зброї. Організація по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) допомогла їм знищити майже всі запаси хімічних речовин. Проте досягнутий прогрес виявився під загрозою, повідомляє Центр новин ООН

«На Близькому Сході сторони, що воюють, порушують норми, які забороняють хімічну зброю. Недавній напад у Сирії є жахливим нагадуванням про це», - заявив Генеральний секретар ООН

Він закликав позбавити світ від цієї зброї масового знищення і покінчити з безкарністю за її застосування. 

«Я сподіваюся, що всі держави-члени підтримають важливу роботу Місії зі встановлення фактів і роботу Спільного механізму ООН і ОЗХЗ з розслідування випадків застосування такої зброї», - зазначив Генеральний секретар. 

Гутерреш підкреслив, що вже протягом 20 років держави спільно працюють над розбудовою світу, вільного від хімічної зброї. Він заявив, що прийшов час відновити і подвоїти ці зусилля.

Фото: wartime.org.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>