У Німеччині прокоментували плани щодо дострокових виборів у Британії

У Німеччині прокоментували плани щодо дострокових виборів у Британії

Укрінформ
У Берліні побоюються, щоб нові внутрішньополітичні ініціативи Великої Британії не призвели до ще більшого ускладнення відносин між Королівством і Євросоюзом.

Так міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель прокоментував рішення прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей провести дострокові парламентські вибори, повідомляє кореспондент Укрінформу в Берліні.

«Передбачуваність і надійність після голосування британців щодо Brexit важливі як ніколи. Будь-яка подальша невизначеність, звичайно ж, не є благом для політичних і економічних відносин між Європою і Британією», - заявив міністр.

Габріель висловив надію, що заява британського прем'єр-міністра про рішення провести позачергові вибори «зможе внести більшу ясність і передбачуваність в переговори з Європейським Союзом». 

Як повідомлялося, Мей заявила у вівторок про доцільність проведення в країні дострокових парламентських виборів з метою забезпечення «стабільності і безпеки на роки наперед» і назвала можливу дату проведення – 8 червня. Пропозицію глави уряду тепер має схвалити парламент. 

Лондон офіційно запустив процедуру виходу з ЄС, подавши 29 березня письмову заявку на застосування 50-ї статті Лісабонського договору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-