Росіяни буквально за місяць розлюбили Трампа

Росіяни буквально за місяць розлюбили Трампа

Опитування
Укрінформ
Ставлення росіян до президента США Дональда Трампа за останній місяць різко погіршилося.

Про це свідчать дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ), присвяченого вивченню російсько-американських відносин та ставлення до Трампа в Росії.

Відтак на питання, як вони ставляться до президента США, в квітні 39% опитаних відповіли «скоріше негативно», тоді як у березні таких відповідей було тільки 7%. Разом з тим, «скоріше позитивно» до Трампа в квітні ставилися 13%, а в березні таких було 38%.

На емоційному тлі сприйняття Трампа в квітні переважають недовіра (31%), розчарування (19%) або байдужість (29%). У порівнянні з березнем, повагу, симпатію і надію сьогодні до нього відчувають значно рідше. Крім того, на думку росіян, в останній місяць російсько-американські відносини погіршилися: якщо в березні відповідний індекс дорівнював -45 п., то в квітні -68 п.

Як показують дані опитувань, п'ята частина респондентів (20%) вважає, що з моменту обрання Трампа зв'язки Росії і США зміцніли і майже стільки ж (17%) - що вони погіршилися. Більшість (55%) проте поки не бачить ні прогресу, ні регресу.

Також повідомляють, що оптимізм щодо майбутнього спілкування Москви і Вашингтона помітно знизився: якщо в березні поліпшення в дво-трирічній перспективі очікували 58%, то сьогодні - 34%. Негативний прогноз дають 15%, ще 38% вважають, що ситуація не зміниться.

Ініціативне всеросійське опитування було проведене 11-12 квітня, у ньому взяли участь мешканці РФ віком від 18 років, загалом 1200 респондентів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-