Заяви екс-мера Лондона перевірять на антисемітизм

Заяви екс-мера Лондона перевірять на антисемітизм

1144
Ukrinform
Колишній мер Лондона, лейборист з багаторічним стажем Кен Лівінгстон тимчасово позбувся членства в партії та може втратити його назавжди у зв'язку з тим, що вже другий раз за рік опинився в центрі скандалу через антисемітські висловлювання.

Про це пише Бі-Бі-Сі.

Членство Лівінгстона призупинили у вівторок ввечері. Глава партії Джеремі Корбін стверджує, що навіть після цього колишній мер продовжив відпускати образливі фрази на адресу євреїв - і це може зажадати від партії подальших дисциплінарних заходів.

"Коментар Кена відрізнявся дивовижною безтактністю, і він глибоко образив єврейську діаспору. Нас глибоко засмучує, що такий послідовний у минулому антирасист, як Кен, не зміг визнати недоречність своїх коментарів і вибачитися за біль, яку він заподіяв", - зазначив Корбін.

Тепер питання про те, чи по дорозі колишньому градоначальнику з лейбористами, буде вирішувати вище керівництво партії.

Нагадаємо: багатомісячний скандал навколо Лівінгстона розгорівся рік тому. Парламентарій-лейборист Джон Манн в ефірі телешоу назвав колишнього мера антисемітом через його слова про те, що в 1932 році у Гітлера нібито був план переселити євреїв на землі Палестини, до того, як лідер нацистської Німеччини "зійшов з розуму".

Рік потому колишній мер, прозваний "Червоним Кеном", сказав, що не відмовляється від своїх слів про те, що Гітлер "пішов на угоду" з сіоністами. За словами Лівінгстона, його виключають з партії за те, що він "говорить правду".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-