Чого хочуть шотландці від Brexit

Чого хочуть шотландці від Brexit

Опитування
1008
Ukrinform
У більшості шотландців схожі очікування з виборцями в інших куточках Великої Британії щодо переговорів з Європейським Союзом щодо виходу країни з блоку.

Про це повідомляється на сайті британського Національного центру соціальних досліджень.

"Коли справа доходить до угоди британського уряду з Brexit, шотландські виборці багато в чому схожі з очікуваннями виборців по всій Великій Британії у цілому", - говориться у повідомленні.

Так, згідно з результатами опитування центру соціальних досліджень, 93% шотландців виступають за збереження вільної торгівлі з ЄС.

Також 64% шотландських виборців хочуть, щоб імігранти з ЄС розглядалися як і іммігранти з країн, які не входять у блок. При цьому по всій Великій Британії таку думку підтримують 68% респондентів.

При цьому 72% шотландців вважають, що британці, які хочуть переїхати в країни союзу, мають пройти через ті ж процедури, що й мігранти не з країн у складі ЄС. Майже такий же результат визначений і серед жителів іншої частини Британії - 70%.

Є низка запитань, за якими шотландські виборці хочуть зберегти існуючі зв'язки з ЄС.

Так, наприклад 75% стверджують, що британські компанії мобільного зв'язку мають дотримуватися правила ЄС, що обмежують вартість дзвінків у роумінгу. 

Також 75% шотландців хочуть, щоб у країні і далі дотримувалися правил ЄС щодо якості води на пляжах.

При цьому 31% респондентів у Шотландії, як і 35% - по всій Британії, дотримуються думки, що фермери більше не повинні дотримуватися правила ЄС щодо використання пестицидів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-