Президент Über образився і пішов у відставку

Президент Über образився і пішов у відставку

3174
Ukrinform
Президент інтернет-сервісу за викликом таксі Über Джефф Джонс залишив компанію, не пропрацювавши у ній і шести місяців.

"Ми дякуємо Джеффу за півроку роботи в компанії та бажаємо йому всього найкращого", - йдеться в прес-релізі Über.

Джерело в компанії сказало Бі-бі-сі, що відставка Джонса стала повною несподіванкою.

За інформацією кореспондента Бі-бі-сі в Сан-Франциско Дейва, Джефф Джонс подав у відставку після того, як йому не запропонували посаду головного операційного директора. Це новий пост, який Über створює у спробі стабілізувати компанію після низки гучних скандалів.

Проте сайт технічних новин Recode повідомляє, що причиною відставки Джонса стали подальші прояви сексизму у Über, замовчування випадків дискримінації за гендерною ознакою і домагання на робочому місці.

У лютому засновник і глава Über Тревіс Каланик залишив економічну рада при президентові США Дональді Трампі, після того як на нього обрушився шквал критики з боку громадськості та власного співробітників.

Каланик нещодавно став героєм скандального відеоролика: на записі він сварився з одним із водіїв Über через падіння тарифів на перевезення. Публікація відео змусила Каланика заявити про те, що йому потрібна допомога з керівництвом компанією, після чого і було оголошено про введення посади головного операційного директора.

"Після того, як ми оголосили про намір найняти головного операційного директора, Джефф прийшов до висновку, що він не бачить для себе майбутнього в Uber", - написав Тревіс Каланик у листі до співробітників, висловивши жаль, що про відставку Джонса "було оголошено через пресу".

Як повідомили Бі-бі-сі два джерела в керівництві Uber, ймовірно, Каланик і сам залишить свою посаду після призначення операційного директора.

Передбачається, що ці зміни у Über мають підбадьорити інвесторів напередодні довгоочікуваного первинного публічного розміщення акцій компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-