Китай виділяє на оборону $150 мільярдів

Китай виділяє на оборону $150 мільярдів

Укрінформ
Порівняно з 2016 роком видатки на оборону Китайської Народної Республіки зростуть на сім відсотків і складуть понад 150 мільярдів доларів.

Про це повідомляє DW

"Оборонний бюджет Китаю у 2017 році вперше в історії країни перевищить позначку в один трильйон юанів та складе 1,044 трильйона юанів (151 мільярд доларів). Про це у неділю, 5 березня, у день початку Всекитайських зборів народних представників, повідомили у міністерстві фінансів КНР", - пише DW.

Порівняно з 2016 роком видатки на оборону зростуть на сім відсотків. Як зазначає агентство Associated Press, у відсотковому вимірі порівняно з попереднім роком це найменше зростання оборонного бюджету Китаю з 2000 року.

Нагадаємо, за даними експертів Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS), Китай, нарощуючи витрати на оборонну сферу, продовжує рухатися у напрямку того, щоб стати світовою наддержавою у військовому плані. Наразі Китай за масштабами фінансування оборонного сектора поступається лише Сполученим Штатам Америки, які планують виділити на потреби Пентагону у 2017 році близько 619 мільярдів доларів. Утім, наприкінці лютого президент США Дональд Трамп заявив, що пропонує збільшити бюджет Пентагону на 54 мільярди доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-