Росія і НАТО провели переговори військових високого рівня - вперше за три роки

Росія і НАТО провели переговори військових високого рівня - вперше за три роки

1087
Укрінформ
Чільні військові посадовці з союзу НАТО і з Росії провели перші прямі переговори за останні три роки, відколи Північноатлантичний союз перервав із Росією практичні контакти, залишивши лише політичні, через російську агресію проти України.

Як зазначили у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі, телефонну розмову провели голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел і голова Генерального штабу Збройних сил Росії генерал Валерій Герасимов. Обидва генерали домовилися залишатися на зв’язку, повідомляє Радіо Свобода.

"У Москві заявили, що в перебігу розмови йшлося про відновлення співпраці, відвернення випадкових інцидентів між збройними силами сторін та інші нагальні безпекові питання", – йдеться в публікації.

При цьому, заявила російська сторона, Герасимов висловив занепокоєння через "значне посилення військової активності НАТО біля кордонів Росії". Обидві сторони підтвердили необхідність "взаємних кроків для зменшення напруженості і стабілізації становища в Європі", заявили в Москві.

Нагадаємо, відносини між НАТО й Росією різко погіршилися після окупації Росією українського Криму, а потім її агресії на частині українського Донбасу. Північноатлантичний союз перервав усю практичну співпрацю з Москвою, але залишив можливість політичних контактів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-