Шойгу оголосив тендер на 49 тисяч прапорів для домовин

Шойгу оголосив тендер на 49 тисяч прапорів для домовин

796
Укрінформ
Міноборони Росії оголосило тендер на закупівлю символіки РФ, у тому числі на 49 тис. полотнищ прапора для оформлення трун на суму 25 млн рублів.

Всього 2017 року відомство планує витратити до 6,3 млрд рублів на ритуальні послуги: підтримку військових поховань, установку надгробків і пам'ятників, пише Газета.ru з посиланням на документацію, розміщену на сайті "Держзакупівлі".

Згідно з тендерною документацією переможець конкурсу має забезпечити доставку ритуальних прапорів до 16 червня 2017 року за чотирма адресами. 22,8 тис. полотнищ мають надійти на склади в Щолково, 8,2 тис. - у Ростов-на-Дону, 15,8 тис. - до Єкатеринбурга, а 2,2 тис. - до Хабаровська.

При цьому вперше згідно з сайтом "Держзакупівлі" Міноборони Росії централізовано купувало полотнища державного прапора РФ для накриття трун у грудні 2015 року. Тоді відомству було потрібно 60 тис. ритуальних прапорів. Закупівля була визнана такою, що не відбулася.

Раніше 2016 року видання РБК з посиланням на дані Міноборони писало, що військове відомство щороку збільшує витрати, пов'язані з похованням і ритуальними послугами.

Так, згідно з даними Міноборони, з 2013 по 2015 рік відомство щороку виділяло на витрати за статтею "Відшкодування витрат на поховання" близько 5 млрд рублів. 2016 року сума витрат на поховання зросла до 5,9 млрд рублів. 2017 року планується витратити до 6,3 млрд рублів.

У Міноборони РФ зростання цих витрат пояснювали щорічною індексацією тарифів на ритуальні послуги, а також на встановлення і виготовлення надгробних пам'ятників.

У відовстві кажуть, що потреба у полотнищах розраховується на підставі середньостатистичних даних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-