Трамп хоче знайти нових союзників та партнерів

Трамп хоче знайти нових союзників та партнерів

Укрінформ
Сполучені Штати відкриті для встановлення нових дружніх та партнерських зв'язків, у тому числі з країнами, які раніше були ворогами й противниками, з метою досягнення миру та гармонії у світі.

Про це заявив у вівторок президент США Дональд Трамп під час звернення до спільної сесії американського Конгресу, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Америка хоче знайти нових друзів, а також встановити нові партнерські відносини, у яких поділяються спільні інтереси. Ми хочемо, гармонії й стабільності, а не війни й конфліктів", - заявив американський лідер.

Він підкреслив, що Сполучені Штати виступають за мир всюди, де він може бути досягнутий.

"Америка сьогодні є другом для колишніх ворогів. Деякі з наших найближчих союзників кілька десятиліть тому воювали на протилежному боці світових воєн. Ця історія повинна дати нам віру в можливість для кращого світу", - зауважив Трамп.

Водночас він підкреслив, що зовнішня політика США "вимагає прямої, надійної та конструктивної взаємодії зі світом". Це, за словами президента, "американське лідерство, засноване на життєвих інтересах безпеки, які ми поділяємо з нашими союзниками по всій земній кулі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-