Війна Трампа і ЗМІ: центральним виданням заборонений доступ в Білий дім

Війна Трампа і ЗМІ: центральним виданням заборонений доступ в Білий дім

Укрінформ
Білий дім у п'ятницю заблокував доступ ряду центральних ЗМІ до брифінгу "без камер" з речником Шоном Спайсером, дозволивши при цьому пройти лише обраній групі журналістів, що представляють здебільшого консервативних видання.

Про це пише в п'ятницю з обуренням The New York Times.

"Напередодні Білий дім спланував звичайний брифінг зі Спайсером, з відеозаписом, але адміністрація в п'ятницю змінила формат на зустріч без камер", - уточнюється в публікації.

Газета назвала цей випадок "помітним порушенням протоколу" та припустила, що Білий дім намагається таким чином обмежити себе від запитань про те, як глава адміністрації президента Райнс Прібас намагався тиснути на ФБР з метою скомпрометувати повідомлення ЗМІ про контакти між оточенням Трампа і представниками російського уряду.

Замість того, щоб провести звичайний брифінг, який в перший місяць регулярно транслювався в прямому ефірі, Білий дім запросив лише обрані видання, зокрема, видання Hearst, телеканали NBC, Fox, ABC, One America News Network, а також The Wall Street Journal, McClatchy, Breitbart і Washington Times. Репортерам, які представляють BBC, CNN, New York Times, Los Angeles Times і Politico доступ був закритий.

Президент Асоціації кореспондентів Білого дому (WHCA) Джефф Мейсон висловив рішучий протест щодо організації прес-брифінгу в п'ятницю. "Ми закликаємо видання, яким був дозволений доступ, поділитися матеріалом з іншими представниками прес-корпусу, які не були там", - заявив Мейсон. Він також пообіцяв, що керівництво Асоціації обговорить це питання з персоналом Білого дому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-