Олланд розкритикував Британію за відмову забирати дітей мігрантів з Франції

Олланд розкритикував Британію за відмову забирати дітей мігрантів з Франції

723
Укрінформ
Президент Франції Франсуа Олланд закликав владу Британії "взяти відповідальність" за те, аби впустити до країни дітей мігрантів, що скупчилися у Франції та бажають з’єднатися зі своїми родинами у Великій Британії.

Про це пише AFP. 

"Франція виконує зобов'язання, взяті на себе в рамках спільних європейських зусиль (з подолання проблеми нелегальної міграції – Ред.). Ми розраховуємо, що наші партнери вчинять так само, особливо коли йдеться про неповнолітніх", – сказав Олланд на конференції з проблем дітей в зонах конфліктів.

"Я закликаю Сполучене Королівство взяти на себе свою частку відповідальності за підлітків, що знаходяться у Франції на даний момент, і мають родичів, які вже перебралися до Британії", – наголосив він.

Відмова нинішнього консервативного уряду Британії від виконання так званої Дублінської угоди з міграції викликала критику з боку опозиційних депутатів в Лондоні та невдоволення у Франції.

Як повідомляється, дане питання було постійним дратівливим чинником у відносинах між двома країнами. Ситуація тільки погіршилася після рішення Великої Британії в цьому місяці, закінчити прийом близько трьох тисяч безпритульних дітей з території Європи згідно з домовленостями.

8 лютого британський уряд оголосив про свій намір обмежити до 350 осіб число безпритульних молодих мігрантів, які будуть допущені з Європи.

Як відомо, прем'єр-міністр Британії Тереза Мей зробила скорочення імміграції однією з пріоритетних задач з моменту вступу на посаду в липні, після рішення своєї країни вийти з Євросоюзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-