Греція і кредитори домовилися відновити переговори щодо фіндопомоги

Греція і кредитори домовилися відновити переговори щодо фіндопомоги

1005
Укрінформ
Греція і міністри фінансів країн єврозони домовилися наступного тижня поновити переговори щодо надання країні фінансової допомоги.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на представника грецького уряду.

"Угода включає у себе поставлену грецькою стороною непорушну умову, що більше не буде заходів жорсткої економії навіть на один євро", - наголосив посадовець, ім'я якого не називається.

Як зазначається, переговори щодо фінансової допомоги Греції зайшли у глухий кут через затримки у проведенні Афінами реформ, а також розбіжності серед самих кредиторів щодо того, чи буде Міжнародний валютний фонд брати участь у програмі фінансової допомоги, яка почала діяти в середині 2015 року та передбачає виділення Греції 86 мільярдів євро.

Напередодні глава Європейського стабілізаційного механізму (ESM) Клаус Реглінг заявив, що Греції буде потрібно набагато менше грошей, ніж було заплановано в рамках третьої програми фінансової допомоги країні.

За словами Реглінга, ESM, ймовірно, доведеться виплатити країні набагато менше від обумовленої максимальної суми у 86 мільярдів євро, оскільки грецький бюджет став розвиватися краще, ніж очікувалося.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-