Голова Мюнхенської конференції підбив перші підсумки

Голова Мюнхенської конференції підбив перші підсумки

1655
Ukrinform
Голова Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер, підводячи її підсумки, зазначив, що на ньому вдалося домогтися певної ясності з деяких питань".

"Було багато неясності з приводу планів Росії і щодо закінчення сирійської війни. Ця неясність зберігається. Однак ми приїхали до Мюнхена і без ясного розуміння, якою є політика уряду Трампа щодо Росії, НАТО та з інших питань. Деякі з цих побоювань були зняті, і це добре. Я думаю, ми можемо їхати додому, зберігаючи відносний спокій", - заявив Ішингер в інтерв'ю DW.

Ішингер зазначив, що відчув сигнали з боку Росії про готовність до спільного врегулювання проблеми кіберзлочинності і поширення фейків.

"Російський міністр закордонних справ сказав, - у мене не було часу перевірити, чи справді це так, що ми, російський уряд, неодноразово зверталися з пропозиціями спільно працювати над цими темами. Якби вдалося залучити Росію до серйозних зусиль із розробки правил поведінки щодо маніпуляцій, фейків і кібератак, це було б добре", - зазначив Ішингер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-