Росія та її союзники мають

Росія та її союзники мають "тримати руки подалі від Чорногорії" - прем'єр Маркович

Укрінформ
Прем'єр-міністр Чорногорії Душко Маркович закликав Росію та її союзників припинити спроби дестабілізації балканської держави.

Проце повідомляє DW.

Прем'єр-міністр Чорногорії Душко Маркович у вівторок, 14 лютого, закликав Росію та її союзників усередині Чорногорії припинити спроби дестабілізувати цю балканську державу, чинячи опір процесу її вступу до НАТО. Глава уряду наголосив, що ті, хто попереджає про заворушення в країні, "повинні тримати свої руки подалі від Чорногорії".

Маркович зробив цю заяву після того, як опозиційні проросійські партії засудили заклик спеціального прокурора Чорногорії провести слухання для зняття депутатського імунітету з лідерів проросійської опозиційної сили "Демократичний фронт" Андрія Мандича та Мілана Кнезевіча, яких підозрюють в організації та підготовці злочинних дій, які загрожують конституційному ладу і безпеки Чорногорії.

Слухання з цього питання призначені на 15 лютого. Деякі опозиційні групи планують організувати вуличні акції протесту перед будівлею парламенту в столиці Подгориці.

Як повідомлялося, 16 жовтня в день парламентських виборів в Чорногорії заарештували 20 людей, включаючи двох громадян Росії. Їх звинувачують у плануванні вбивства тодішнього прем'єр-міністра і захопленні влади для запобігання вступу країни в НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-