Макрон за жорстку позицію на переговорах щодо Brexit

Макрон за жорстку позицію на переговорах щодо Brexit

1330
Ukrinform
Кандидат на пост президента Франції Еммануель Макрон наголосив, що буде непохитним на переговорах з Великою Британією щодо виходу країни з Європейського Союзу.

Про це він заявив в інтерв'ю британському каналу 4 News, інформує Bloomberg

"Я буду дуже жорстким стосовно цього, тому що ми повинні зберегти решту Європейського Союзу", - зазначив Макрон.

За його словами, Британія не може отримати доступ до єдиного ринку у разі виходу з блоку.

"Мова не йде про покарання, але треба бути послідовним щодо такого рішення. Ви не отримаєте паспорт і ви не отримаєте доступ до єдиного ринку, коли ви вирішили залишити (ЄС - ред.)", - додав він.

Зауваження політика загалом збігаються з думками більшості провідних французьких політиків, які виступають за зміцнення європейських зв'язків.

Видання підкреслює, що основним винятком з цього приводу є Марін Ле Пен, яка закликає Францію відмовитися від євро і повернутися до французького франка.

"Якщо вона (Ле Пен - ред.) хоче здійснити те, що вона пропонує стосовно ЄС, залишить (блок - ред.) - то вона вб'є єдиний ринок", - відзначив Макрон.

Як відомо, вибори президента Франції відбудуться в квітні 2017 року, другий тур призначений на травень.

Згідно з даними опитування Opinionway, в першому турі виборів 23 квітня лідер Національного фронту Марін Ле Пен могла б отримати 25% голосів, Еммануель Макрон - 22%, консерватор Франсуа Фійон - 20%.

Однак у другому турі, призначеному на 7 травня, показники всіх кандидатів істотно різняться. Наприклад, у разі виходу у другий тур Ле Пен і Макрона симпатії виборців наразі на боці останнього - 66% проти 34% у Ле Пен. У разі протистояння Ле Пен і Фійона останній також впевнено виграє в ультраправого кандидата - 38% проти 62%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-