Макрон за жорстку позицію на переговорах щодо Brexit

Макрон за жорстку позицію на переговорах щодо Brexit

Укрінформ
Кандидат на пост президента Франції Еммануель Макрон наголосив, що буде непохитним на переговорах з Великою Британією щодо виходу країни з Європейського Союзу.

Про це він заявив в інтерв'ю британському каналу 4 News, інформує Bloomberg

"Я буду дуже жорстким стосовно цього, тому що ми повинні зберегти решту Європейського Союзу", - зазначив Макрон.

За його словами, Британія не може отримати доступ до єдиного ринку у разі виходу з блоку.

"Мова не йде про покарання, але треба бути послідовним щодо такого рішення. Ви не отримаєте паспорт і ви не отримаєте доступ до єдиного ринку, коли ви вирішили залишити (ЄС - ред.)", - додав він.

Зауваження політика загалом збігаються з думками більшості провідних французьких політиків, які виступають за зміцнення європейських зв'язків.

Видання підкреслює, що основним винятком з цього приводу є Марін Ле Пен, яка закликає Францію відмовитися від євро і повернутися до французького франка.

"Якщо вона (Ле Пен - ред.) хоче здійснити те, що вона пропонує стосовно ЄС, залишить (блок - ред.) - то вона вб'є єдиний ринок", - відзначив Макрон.

Як відомо, вибори президента Франції відбудуться в квітні 2017 року, другий тур призначений на травень.

Згідно з даними опитування Opinionway, в першому турі виборів 23 квітня лідер Національного фронту Марін Ле Пен могла б отримати 25% голосів, Еммануель Макрон - 22%, консерватор Франсуа Фійон - 20%.

Однак у другому турі, призначеному на 7 травня, показники всіх кандидатів істотно різняться. Наприклад, у разі виходу у другий тур Ле Пен і Макрона симпатії виборців наразі на боці останнього - 66% проти 34% у Ле Пен. У разі протистояння Ле Пен і Фійона останній також впевнено виграє в ультраправого кандидата - 38% проти 62%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-