Президент ФРН закликав Європу надіслати Трампу "чіткий сигнал"

Президент ФРН закликав Європу надіслати Трампу "чіткий сигнал"

1633
Ukrinform
Йоахім Гаук закликав Європу надіслати Трампу чіткий сигнал про неприйнятність його міграційного указу і попередив, що популізм найчастіше є "каталізатором страхів".

Як повідомляє DW, про це Гаук, термін повноважень якого закінчується в березні, заявив в інтерв'ю, опублікованому в суботу, 4 лютого, п'ятьма європейськими щоденними газетами (нідерландською NRC Handelsblad, британською The Guardian, французькою Le Monde, італійською La Stampa та іспанською El Pais).

"Ми повинні висловитися дуже ясно", - переконаний політик. За його словами, рішення нової американської адміністрації "несумісні з нашими поняттями людської гідності, рівності і свободи релігії". "Популізм - це каталізатор страхів", - впевнений президент Німеччини. Він закликав не допустити, щоб в епоху глобалізації та масової імміграції люди залишилися сам на сам зі своїми страхами. На думку Гаука, протистояти подібним тенденціям можливо лише за допомогою "раціонального дискурсу" і "інтенсивного діалогу".

Тим часом президент США Дональд Трамп прокоментував постанову федерального суду в Сіетлі (штат Вашингтон), який наклав тимчасову заборону в масштабах всієї країни на виконання міграційного указу. "Позиція цього так званого судді, який фактично позбавляє нашу країну правозастосовних (механізмів), сміховинна і буде оскаржена", - написав американський лідер в Twitter.

Мін'юст США має намір у найкоротші терміни оскаржити вердикт суду і відновити чинність указу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>