Канадські університети закликають Трампа скасувати нові міграційні заборони

Канадські університети закликають Трампа скасувати нові міграційні заборони

Укрінформ
Вищі навчальні заклади Канади стурбовані через указ Трампа, який забороняє в’їзд до США громадянам семи держав.

Про це йдеться у заяві Асоціації канадських університетів, розміщеній на сайті організації.

«Канадські університети глибоко занепокоєні з приводу указу президента США, яким особам із семи країн з переважно мусульманським населенням забороняється в’їзд до США на 90 днів», - йдеться у заяві.

В Асоціації наголосили, що рішення президента США справляє «значний і негайний вплив» на викладачів, студентів та працівників вишів. «Указ впливає на дослідницьке партнерство, міжнародні програми, участь у науково-практичних конференціях, виїзди на місця та у деяких випадках навіть на родинні стосунки. Указ має відчутний, негайний та значний вплив на студентські містечка та громади Канади», - наголошується у документі.

В організації також наголосили на винятковості нинішньої ситуації. «Асоціація канадських університетів зазвичай не коментує укази, видані іншими державами, але цього разу ми відступаємо від цього правила через серйозність перешкод, які цей акт створює на шляху вільного руху людей та ідей, а також цінностей різноманітності, інклюзивності та відкритості, які вирізняють сильне та здорове суспільство», - підсумовується у заяві.

Нагадаємо: минулого тижня президент США Дональд Трамп підписав указ, яким заборонив в’їзд до країни громадянам семи країн із переважно мусульманським населенням. За його словами, такий захід необхідний, аби запобігти приїзду ісламістів в США, в тому числі під виглядом біженців.

Довідково. Асоціація канадських університетів є неприбутковою організацією, яка представляє інтереси 97 вищих навчальних закладів Канади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-