Уряд ФРН схвалив електронні браслети для потенційних терористів

Уряд ФРН схвалив електронні браслети для потенційних терористів

1094
Ukrinform
Уряд ФРН схвалив поправки до закону про Федеральне відомство по кримінальних справах, які, окрім іншого, передбачають спрощення застосування ножних електронних  браслетів для осіб, підозрюваних у вчиненні тяжких злочинів.

Про це повідомив журналістам міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

«Браслети - не панацея, але важливий інструмент спостереження, який суттєво полегшить роботу поліцейських», - заявив де Мезьєр.

Він зазначив, що застосування ножних браслетів буде однаковим як у відношенні громадян ФРН, так і іноземних громадян, що викликають побоювання у правоохоронних органів як схильні до скоєння злочинів. При цьому браслет не підміняє інші форми спостереження.

За його словами, поправки, які є основою програми «Поліція 2020», також передбачають поліпшення координації роботи між федеральними правоохоронними структурами і земельними з метою уникнення дублювання функцій, існування паралельних структур, більш досконалого обміну інформаційними даними. Крім того, планується істотно модернізувати техніку, інформаційне обладнання поліції, а також підвищити заходи захисту даних.

Де Мезьєр також поінформував, що на сьогоднішньому засіданні уряду були затверджені поправки до закону про захист даних, які повністю відповідають європейським критеріям.

Як відомо, німецькі правоохоронні органи і спецслужби зазнали нищівної критики у зв'язку зі справою тунісця Аніса Амрі, який 19 грудня минулого року скоїв наїзд на різдвяний базар у Берліні, убивши 12 людей і поранивши 48.

Цей чоловік упродовж багатьох місяців був у полі зору відповідальних органів, використовував 14 різних імен, здійснив ряд правопорушень, затримувався поліцією, але в підсумку все одно зміг здійснити свій злочин, очевидно, через неузгодженість дій між правоохоронцями різних федеральних земель.

У Німеччині налічується, за оцінками поліції, близько 550 потенційних терористів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>