Скандал із російськими акціями обійдеться Deutsche Bank майже в €600 мільйонів

Скандал із російськими акціями обійдеться Deutsche Bank майже в €600 мільйонів

1471
Ukrinform
Німецький банк заплатить за махінації з російськими акціями американській та британській сторонам 600 мільйонів євро.

Про це у вівторок пише Handelsblatt.

"Deutsche Bank повинен буде заплатити у російській справі менше, ніж спочатку побоювалися. Податковий орган США наклав штраф у розмірі близько 400 мільйонів євро. Британський FCA (Управління з фінансового регулювання та нагляду) також отримає 190 мільйонів євро", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Департамент фінансових послуг Нью-Йорка повідомив у понеділок увечері, що накладає штраф в 425 млн доларів (397 млн євро) на німецьку установу за "дзеркальні угоди" з російськими акціями. Ще 190 млн євро вимагає у тій самій справі британська сторона.

За даними слідства, російські клієнти через відділення банку в Москві та Лондоні "відмили" гроші на суму близько 10 млрд доларів (у 2011-2015 рр). Влада США звинувачує німецький банк у відсутності належного контролю, приховуванні маніпуляцій та спробах перешкодити розслідуванню.

За даними ЗМІ, Deutsche Bank зарезервував у своєму бюджеті на цю справу до 1 мільярда.

Проте, це не перша прикрість для банку в США. Як раніше повідомляв Укрінформ, кілька днів тому Deutsche Bank та Міністерство юстиції США уклали мирову угоду у зв'язку з позовами про маніпуляції з іпотечними цінними паперами, за якою німецький банк зобов'язався виплатити грошовий штраф у розмірі 3,1 млрд дол. та відшкодувати збитки клієнтам банку в Америці в розмірі ще 4,1 млрд дол.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>