Сенат США припинив дебати щодо Тіллерсона, голосування відбудеться цього тижня

Сенат США припинив дебати щодо Тіллерсона, голосування відбудеться цього тижня

Укрінформ
Сенат США просунувся в процесі затвердження кандидатури Рекса Тіллерсона на посаді державного секретаря, прийнявши рішення припинити дебати по цьому питанню та провести голосування за номінанта пізніше цього тижня.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

У понеділок ввечері в верхній палаті американського Конгресу відбулися процедурні голосування, які відхилили вимогу лідера демократичної меншості Чака Шумера отримати додаткові відповіді кандидата щодо нещодавнього "міграційного" указу президента Трампа.

Шумер заявив, що демократична меншість виступатиме проти затвердження Тіллерсона, якщо він підтримає розпорядження Трампа.

Демократи мають меншість у 100-мандатному Сенаті, однак, якщо їх позицію підтримає кілька республіканців, існує реальна вірогідність, що колишній нафтовий магнат не отримає затвердження верхньої палати.

Тим не менше, процедурне голосування в понеділок, яке не задовольнило вимогу демократів з результатом 56 проти 43 голосів, підтвердило попередню підтримку номінанта з боку більшості представників Сенату.

Конкретна дата проведення голосування безпосередньо по затвердженню кандидатури Рекса Тіллерсона поки не називається. Офіційно зазначається, що воно відбудеться "пізніше цього тижня".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-