Колумбія пропонує фермерам відмовитися від коки за $350

Колумбія пропонує фермерам відмовитися від коки за $350

889
Укрінформ
Колумбія оголосила про плани по знищенню врожаю листя коки, які є сировиною для виробництва кокаїну.

Про це повідомляє ВВС.

В рамках спільної програми, яку розробили уряд і повстанське угрупування ФАРК, фермери, які добровільно знищать насадження коки, будуть отримувати щомісяця 350 доларів.

Фермери також зможуть отримати кредити і субсидії, а також технічну допомогу і навчання для переходу на вирощування інших культур, наприклад, фруктових дерев або какао.

Уряд планує витратити на програму підтримки фермерів 340 млн доларів. Влада підкреслює, що вона торкнеться близько 50 тисяч сімей.

Програма стала частиною мирного плану, який уряд Колумбії уклав з повстанцями ФАРК. Конгрес Колумбії схвалив угоду 1 грудня 2016 року.

ФАРК довгий час фінансувала свою діяльність з допомогою виробництва кокаїну. Угруповуння контролювало велику частину бізнесу з торгівлі наркотиками в країні.

Уряд країни турбує, що після укладення мирної угоди місце ФАРК на ринку з виробництва та торгівлі наркотиками спробують зайняти інші угруповання.

Уряд Колумбії поставило за мету знищити в цьому році 100 тисяч гектарів коки. Проте влада поки не вирішили, яким чином це краще зробити.

Близько 64 тисяч сімей в Колумбії залежать від торгівлі листям коки. Поки влада намагається переключити їх на інші види діяльності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-