Нідерланди створять фонд, щоб компенсувати антиабортне рішення Трампа

Нідерланди створять фонд, щоб компенсувати антиабортне рішення Трампа

Укрінформ
Нідерланди ініціюють започаткування фонду для допомоги міжнародним організаціям, які допомогають жінкам у питаннях планування сім'ї, після того як президент США Дональд Трамп прийняв рішення про заборону державного фінансування організацій, які надають послуги, пов'язані з абортами.

Про це повідомляється на сайті уряду Нідерландів.

"Працюючи з іншими країнами та організаціями, ми досягли багато чого протягом останніх років. За оцінками, лише минулого року нідерландська допомога жіночим організаціям допомогла запобігти 6 млн небажаних вагітностей та півмільйонам абортів. Рішення США загрожує нівелювати ці досягнення. Ми не можемо цього допустити", - заявила міністр зовнішньої торгівлі та розвитку співпраці Нідерландів Ліліан Плюмен.

За її словами, подібні рішення можуть мати далекосяжні наслідки. "Заборона абортів не зменшує кількість абортів. До чого це призводить, так це до небезпечних підпільних процедур та збільшення материнської смертності", - сказала вона.

Плюмен висловилася за ініціативу створення міжнародного фонду, який даватиме жінкам у країнах, що розвиваються, доступ до чіткої інформації, контрацептивів та абортів.

"Ми маємо компенсувати якомога більше цей фінансовий удар фондом на широкій основі, куди б уряди, компанії та громадянський сектор могли б робити пожертви", - вважає вона.

Раніше повідомлялося про відновлення президентом США Дональдом Трампом політики заборони бюджетного фінансування організацій, що надають послуги або інформацію, пов'язану з абортами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-