Найбагатший міністр Румунії оприлюднив свою декларацію

Найбагатший міністр Румунії оприлюднив свою декларацію

1921
Ukrinform
Міністр наукових досліджень та інновацій Шербан-Костянтин Валека – один з найбагатших чиновників в новому уряді Румунії.

Про це свідчать дані його Декларації про доходи, оприлюдненій на урядовому порталі, передає власний кореспондент Укрінформу.

Згідно з поданою інформацією, міністр володіє трьома будинками, двома земельними ділянками, отриманими у спадок. Міністр наукових досліджень та інновацій задекларував також 100 тисяч євро, що зберігаються на банківських рахунках, і сімейні коштовності на загальну суму 9 тисяч євро.

«Найскромніший» у новому уряді Румунії – глава Міністерства юстиції Флорін Йордаке, який задекларував приватний будинок і невелику земельну ділянку.

За міністром юстиції йде міністр закордонних справ Теодор Мелешкану. Керівник зовнішньополітичного відомства володіє будинком та квартирою, а також колекцією годинників, яка оцінюється в 10 тисяч євро.

За даними урядового порталу, з 27 міністрів декларації про доходи подали лише чотири члени уряду. Крайній термін подачі декларацій – 3 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-