Прем'єр Мальти запевняє, що члени ЄС мають спільну позицію щодо Brexit

Прем'єр Мальти запевняє, що члени ЄС мають спільну позицію щодо Brexit

Укрінформ
Джозеф Мускат, прем'єр-міністр Мальти, яка головує у Раді ЄС, заявив, що члени Євросоюзу мають спільну позицію щодо виходу Великої Британії з ЄС. 

Про це повідомляє DW

"Я відвідав практично всі 26 країн-членів (...), у яких наявне зближення у ставленні щодо Brexit. Я ніколи не бачив такого зближення у європейській сім'ї", - сказав Мускат журналістам у середу, 4 січня, на полях дипломатичної зустрічі у Словенії.

Однак при цьому Мускат наголосив, що переговори про вихід Британії з ЄС розпочнуться не раніше, ніж Лондон формально вдасться до застовування статті 50 Лісабонського договору, яка регулює вихід країн-членів із союзу. "Ми й надалі дотримуємося пункту, що жодних перемовин не буде без офіційної заяви", - цитує Муската інформагенція Reuters. Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявляла, що вона зробить відповідну заяву про Brexit наприкінці березня.

У першому півріччі 2017 року Мальта очолюватиме Раду ЄС. Соціал-демократична партія Мальти, яку представляє Мускат, у 2004 році виступала проти членства острівної держави в ЄС.

Фото: Regierung von Malta

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-