У Польщі ліквідують Міністерство державної скарбниці

У Польщі ліквідують Міністерство державної скарбниці

1259
Укрінформ
У Польщі ліквідують Міністерство державної скарбниці. Згідно з передвиборчими обіцянками партії Право і справедливість, такого міністерства вже не буде.

За словами голови Постійного комітету Ради міністрів Генрика Ковальчика, котрий від вересня минулого року виконував функцію міністра держскарбниці, частину наглядацьких обов’язків, які належали до компетенції Міністерства державної скарбниці, будуть виконувати інші міністерства, інформує Польське радіо.

«Якщо говоримо про енергетичні компанії, з галузі гірництва тощо – вони переходять під нагляд Міністерства енергії та гірництва, транспортні компанії будуть в компетенції Міністерства інфраструктури та будівництва; компанії, пов’язані з сільським господарством, переходять під опіку Міністерства сільського господарства та розвитку села, кілька компаній – під Міністерство спорту», - наголосив Ковальчик.

Страхова компанія PZU та польські авіалінії LOT підлягатимуть Міністерству розвитку та фінансів. 

За словами Ковальчика, у Міністерстві державної скарбниці Польщі працює близько чотирьохсот людей. Майже двісті працівників будуть працевлаштовані у інших відомствах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-