Переможцем автопродажів у Швеції торік, уперше за півстоліття, став не автомобіль Volvo

Переможцем автопродажів у Швеції торік, уперше за півстоліття, став не автомобіль Volvo

1100
Укрінформ
У Швеції в 2016 році вперше за півстоліття лідером автопродажів став не автомобіль виробництва місцевого концерну Volvo, а Volkswagen Golf.

Про це повідомляє DW з посиланням на AFP.

"Уперше за останні 50 років у Швеції автомобілі виробництва компанії Volvo поступилися лідерством на ринку автопродажів. 2016 року найпопулярнішим новим автомобілем у країні став Volkswagen Golf", - йдеться у повідомленні.

 За даними товариства Bil Sweden, наведеними AFP, частка різних комплектацій моделі VW Golf становила 5,9 відсотка проданих на шведському ринку авто. Натомість частка Volvo моделей V70, S90 та V90 склала лише 5,7 відсотка.

У представництві Volkswagen у Швеції цю статистику назвали "історичною", адже впродовж останніх 54 років лідером щорічних продажів нових автомобілів у країні завжди ставав автомобіль виробництва Volvo. І тільки 1962 року шведів випередив на ринку той же VW з моделлю Kafer ("Жук").

Volvo, втім залишається лідером ринку за загальною часткою, яка включає авто різних моделей одного виробника. 2016 року вона становила 21,5 відсотка, тоді як частка автомобілів під маркою Volkswagen склала 15,7 відсотка, а Audi - 7,3 відсотка. Загалом торік у Швеції було зареєстровано 372 тисячі нових автомобілів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-