Протести в Польщі: Качинський хоче домовитися з журналістами

Протести в Польщі: Качинський хоче домовитися з журналістами

1636
Ukrinform
На прохання лідера правлячої партії “Право і Справедливість” (PiS) Ярослава Качинського маршалок Сенату Польщі Станіслав Карчевський зустрінеться о 23:00 (за київським часом) з представниками журналістського середовища.

Про це з посиланням на урядові джерела інформує РАР.

“Ця зустріч дасть змогу спокійно подивитися на проблему і знайти вихід, яким чином організувати співпрацю журналістів і парламентаріїв в дусі взаємної поваги і професіоналізму”, - повідомило джерело в уряді Польщі.

За його словами, Качинський від самого початку був “невдоволений” новими правилами функціонування ЗМІ у парламенті.

Напередодні, Качинський під час конференції у Сеймі заявив, що не буде жодного обмеження доступу журналістів до зали засідань Сейму. За його словами, журналісти зможуть вільно пересуватися парламентом, розмовляти з депутатами і записувати відповіді.

На знак підтримки польських ЗМІ, яким польська влада хоче обмежити доступ до зали засідань Сейму країни, політики трьох опозиційних партій (“Громадянська платформа”, “Сучасна”, Польська селянська партія) вчора заблокувати трибуну і президію. Лідер PiS Ярослав Качинський назвав дії опозиції “хуліганством”. Відтак, голосування за законопроекти, у тому числі за бюджет на 2017 рік, було перенесено в інше приміщення Сейму. Опозиція визнає ці голосування нелегітимними, звинувачує владу у відсутності кворуму і готує відповідне подання до прокуратури.

У Варшаві та інших містах тривають протести проти дій влади щодо обмеження свободи ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>