Новий уряд Литви склав присягу

Новий уряд Литви склав присягу

821
Ukrinform
Сейм Литви у вівторок, 13 грудня, затвердив програму уряду нового прем'єр-міністра Литви Саулюса Скверняліса, після чого кабінет міністрів склав присягу.

Про це повідомляє DW з посиланням на AFP.

"У парламенті за вотум довіри уряду проголосували 86 із 141 депутата. Після цього новий уряд, який сформувала коаліція з партії "Союз селян та зелених" та соціал-демократів, склав присягу", - зазначається у повідомленні.

Перемога "Союзу селян та зелених" на виборах стала великою несподіванкою після двадцятирічного панування соціал-демократів та консерваторів. Раніше "селяни та зелені" мали лише одне місце у парламенті. Перемогти на виборах їм допомогли обіцянки інвестувати більше в регіони, боротися з алкоголізмом, соціальною нерівністю та сповільнити еміграцію литовців до багатших країн ЄС.

Новий прем'єр пообіцяв дотриматися вимоги НАТО і збільшити оборонний бюджет, як і інші країни регіону, до двох відсотків ВВП.

Варто зауважити, що Скверняліс залишив на посту міністра закордонних справ Лінаса Лінкявічуса, відомого своєю критикою російської зовнішньої політики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>