Саудівська Аравія ставить рекорди нафтовидобутку, не зважаючи на ОПЕК

Саудівська Аравія ставить рекорди нафтовидобутку, не зважаючи на ОПЕК

1528
Ukrinform
Видобуток нафти в Саудівській Аравії в листопаді цього року досяг максимуму, незважаючи на нещодавню домовленість з іншими країнами-членами ОПЕК про скорочення видобутку.

Reuters повідомляє з посиланням на своє джерело в цій організації, що у листопаді видобуток нафти в Саудівській Аравії склав 10,72 млн барелів на добу.

Вдруге в цьому році нафтовидобуток в королівстві досягає граничних значень: у липні добовий нафтовидобуток становив 10,67 млн барелів.

Нафтовидобуток в Іраку, за даними іншого джерела в ОПЕК, в листопаді також збільшився і склав 4,8 млн барелів щодня (порівняно з 4,7 млн барелів, видобутими у жовтні).

Саудівська Аравія, яка є найбільшим нафтовиробником у ОПЕК, пообіцяла скоротити видобуток до 10,05 млн на добу в рамках домовленості з іншими країнами-членами організації, досягнутої 30 листопада, обмежує сукупний видобуток до 32,5 млн барелів.

Рекордний листопадовий обсяг випуску означає для країни, що їй доведеться докласти значних зусиль, щоб виконати умови досягнутої домовленості і скоротити видобуток вже з січня 2017 року.

Минулої суботи країни, що не входять в організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК), включаючи Росію, також досягли угоди з країнами ОПЕК скоротити в майбутньому році видобуток нафти, щоб зупинити зниження цін і скоротити перевиробництво.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>