Лідер соціал-демократів: Румунія буде виконувати свої міжнародні зобов'язання

Лідер соціал-демократів: Румунія буде виконувати свої міжнародні зобов'язання

1309
Ukrinform
Керівник Соціал-демократичної партії Румунії Лівіу Драгня заявив, що країна буде дотримуватися всіх своїх міжнародних зобов'язань.

Про це він заявив після оприлюднення результатів екзит-полів на парламентських виборах, згідно з яким соціал-демократи набрали найбільшу кількість голосів – 45%, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Хочу звернутися до наших зовнішніх партнерів: Румунія буде виконувати всі свої міжнародні зобов'язання, включаючи стратегічні й економічні. З одним лише додатком: наша взаємодія має бути наповнена економічною складовою», - заявив Драгня.

Лідер соціал-демократів висловив надію, що «Румунія і надалі залишиться островом стабільності у регіоні, і закликав усіх політичних діячів Румунії з повагою ставитися до результатів голосування».

На думку ряду румунських аналітиків, соціал-демократи можуть створити парламентську коаліцію з Альянсом лібералів та демократів, а ймовірними претендентами на пост глави уряду можуть стати Драгня, або його колега по Соціал-демократичній партії Василе Динку.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю в Румунії пройшли чергові парламентські вибори.

Згідно з результатами екзит-полів, Соціал-демократична партія Румунії набрала 45,4% голосів виборців, Націонал-ліберальна партія 21% голосів, Союзу за порятунок Румунії 9%, Демократичний союз румунських угорців 6,8%, Альянс лібералів і демократів 6,4%.

У двопалатний румунський парламент (Сенат і Палата депутатів) будуть обрані 466 депутата.

Офіційні попередні результати голосування та дані про явку будуть оголошені в ніч з неділі на понеділок мірою опрацювання протоколів, отриманих від виборчкомів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>