Польща і Британія хочуть продовження санкцій проти Росії

Польща і Британія хочуть продовження санкцій проти Росії

2012
Ukrinform
Санкції проти Росії необхідно продовжити до повного виконання нею Мінських домовленостей. Крім того, Москва повинна припинити бомбардування цивільного населення в Сирії.

Про це після польсько-британських міжурядових консультацій у Лондоні заявили глави британського і польського урядів Тереза Мей і Беата Шидло, інформує Gazetaprawna.pl.

“Ми говорили про те, наскільки важливою є співпраця між нашими країнами у справі України та Мінських домовленостей, а також про те, що санкції (проти Росії - ред.) потрібно продовжити, поки не буде виконано Мінські домовленості”, - заявила Мей.

За її словами, Росія збільшує свою активність, а тому у справі РФ потрібно співпрацювати між собою.

Мей наголосила, що бомбардування цивільного населення в Сирії необхідно негайно припинити.

“Потрібно здійснювати тиск на Росію, аби вона усвідомила, що бомбардування цивільного населення в Сирії є неприйнятним”, - підкреслила британський прем'єр.

У свою чергу Шидло наголосила, що Польща однозначно підтримує позицію Великої Британії і не погоджується на те, щоб санкції проти Росії було скасовано.

“Необхідно виконати Мінські домовленості. Ми аналізуємо дії Росії. Ми повинні бути сповнені рішучості і солідарні в ЄС у ставленні до Росії”, - констатувала польський прем'єр.

Вона додала, що Варшава хотіла б мати дружні відносини з Москвою, але Польща не може погодитися з тим, що Росія сьогодні, насамперед, є “агресором, країною, яка здійснила агресію в Україні”.

“Необхідно підтримати Українську державу, щоб вона залишилася у сфері впливу ЄС, а не Росії”, - констатувала польський прем'єр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
' + ' ' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + '
' + ' ' + '
' + '
' + '' + ''; }; var rContainerHeight = $(rContainer + ":first-child").height() - $(slideBannerBlock).height(); // высота правого блока при загрузке страницы // параметры подгружаемых новостей items[0] = new Array(window.location.pathname, document.title); items[1] = new Array('/rubric-world/2129642-u-rosii-zbirautsa-vidreaguvati-na-novi-sankcii-kanadi.html', 'У Росії збираються «відреагувати» на нові санкції Канади'); // инициализация slide-баннера для первой новости var currentBannerId = 'socialBlockSlideId_' + 0; //var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_' + 0; var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_extra'; var currentVideoBannerId = 'videoBanner_' + 0; // задаю id слайд-баннеру и стоп-контейнеру $($(sContainer + ' div.video-banner').last()).attr('id', currentVideoBannerId); // инициализация слайд-баннера для подгруженной новости wereSticked = initStickWidget('#' + currentBannerId, '#' + currentStopperId); // действия при ресайзе окна $(window).on('resize', function () { if (window.innerWidth <= slideBinnerMinWidth) { wereSticked = false; $(slideBannerBlock).css('display', 'none'); } else { $(slideBannerBlock).css('display', ''); } }) // действия при скролле $(window).on('scroll', function () { wereScrolled = true; if (items[pageNum]) { // определение индекса текущего видимого блока с контентом closestIndex = indexOfClosest(nContainer); if (closestIndex != closestIndexCurrent) { // скролл наверх // обновление URL в браузере и title update_current_url(items[closestIndex][0], items[closestIndex][1]); closestIndexCurrent = closestIndex; } ; // подгрузка новой страницы if ( ( items[pageNum] && refresh && isScrolledIntoView($(sContainer).last()) && (pageNum < pageCount) ) // для остальных - при попадании блока на экран ) { // перезагрузка кнопок шейра fb_count(pageNum); // записываю в массив данные для следующей страницы items[pageNum + 1] = loadContent(pageNum, items[pageNum][0], items[pageNum][1]); pageNum++; // Google analytics //ga('ukrTracker.send', 'pageview', window.location.href); ga('send', 'pageview'); // Yandex Метрика if (window.yaCounter12812155) { window.yaCounter12812155.hit(window.location.pathname); } ; // определение текущей страницы closestIndexCurrent = pageNum; closestIndex = pageNum; } ; } ; });