МЗС Таджикистану позбавив акредитації журналістів Радіо Свобода

МЗС Таджикистану позбавив акредитації журналістів Радіо Свобода

1203
Ukrinform
Міністерство закордонних справ Таджикистану позбавило акредитації шістьох працівників Радіо Озоді — таджицької служби Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода у місті Душанбе.

Керівництво таджицької редакції вважає, що рішення пов'язане з публікацією інформації про призначення однієї з дочок президента Емомалі Рахмона на високу посаду, повідомляє Радіо Озоді.

Влада Таджикистану позбавлення акредитації поки не прокоментували.

За словами президента Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Томаса Кента, таке ставлення влади Таджикистану викликає занепокоєння. Він висловив сподівання, що рішення Міністерства закордонних справ про відкликання акредитації працівників ЗМІ буде скасовано найближчим часом.

Стаття про призначення Рухшони Рахмонової заступником начальника Управління міжнародних організацій МЗС Таджикистану з'явилася на сайті Радіо Озоді в п'ятницю. Раніше ця інформація з'явилася на сайті таджикистанського МЗС. Після публікації співробітники зовнішньополітичного відомства подзвонили до бюро Радіо Озоді в Душанбе і вимагали зняти статтю, погрожуючи позбавленням акредитації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-