Кандидат у президенти Австрії заговорив про референдум щодо виходу з ЄС

Кандидат у президенти Австрії заговорив про референдум щодо виходу з ЄС

5103
Ukrinform
Кандидат на пост президента Австрії від ультраправої Партії свободи Норберт Хофер дав зрозуміти, що домагатиметься проведення референдуму про вихід країни з Європейського Союзу в разі, якщо Брюссель почне посилювати централізацію ЄС після Brexit.

Про це повідомляє Російська служба ВВС.

В інтерв'ю ВВС Хофер - один з двох фаворитів виборчої кампанії, заявив, що хоча і вважає членство в Євросоюзі важливим для Австрії, проте хотів би бачити "вдосконалений ЄС".

"Якщо відповіддю на Brexit буде підвищення централізації в Європейському Союзі, коли національні парламенти втрачають свою владу і коли ЄС починає управлятися як держава - в цьому випадку ми б хотіли провести в Австрії референдум, оскільки подібні кроки означають конституційні зміни", - сказав Хофер.

Повторні вибори президента Австрії були призначені на 4 грудня після того, як Конституційний суд Австрії анулював підсумки другого туру президентських виборів.

Перегляду результатів виборів домагалася саме Партія свободи.

Лідер Партії свободи Хайнц-Крістіан Штрахе заявив про численні порушення в процедурі голосування, в тому числі при обробці бюлетенів, відправлених поштою.

Нещодавні опитування громадської думки показують, що обидва кандидати мають приблизно рівні шанси на обрання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-