Вибори президента Молдови: на закордонних дільницях не вистачає бюлетенів

Вибори президента Молдови: на закордонних дільницях не вистачає бюлетенів

1307
Ukrinform
Через надзвичайно високу явку на виборах президента Молдови на одній із закордонних дільниць у Лондоні закінчились бюлетені.

Про це повідомляє ВВС

"Як повідомила Центральна виборча комісія Молдови, на лондонській дільниці у Стратфорді на сході столиці закінчились видані для голосування три тисячі бюлетенів. Більше цього ліміту видавати бюлетені не дозволяє закон", - йдеться у повідомленні.

У комісії пояснили, що радять молдованам, які проживають у Лондоні, спробувати проголосувати на іншій дільниці поблизу посольства країни, де "ще лишилось 800 бюлетенів".

Пізніше у ЦВК додали, що така ж ситуація склалась ще в кількох дільницях у Італії, Румунії, Франції та Росії.

Як повідомляв Укрінформ, на виборах президента Молдови активно голосують на закордонних дільницях.

У неділю, 13 листопада, в Молдові проходить другий тур президентських виборів: на пост глави держави претендують голова Партії соціалістів Ігор Додон і єдиний кандидат від правих сил, лідер партії «Дія і солідарність» Майя Санду.

Згідно з результатами першого туру виборів, за Додона проголосували понад 48% виборців, а за Санду - близько 38% виборців.

Це перші з 1996 року всенародні вибори президента Молдови. З 2001 по 2009 роки главу держави обирав парламент. Навесні 2016 року Конституційний суд виніс вердикт про повернення до процедури всенародного обрання президента.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-