Канада хоче активізувати взаємодію із Африканським союзом - 13.11.2016 00:34 — Новини Укрінформ
Канада хоче активізувати взаємодію із Африканським союзом

Канада хоче активізувати взаємодію із Африканським союзом

1039
Ukrinform
Канада прагне посилити взаємодію із Африканським союзом заради упередження конфліктів та покращення урядування у державах Чорного континенту.

Про це під час візиту до штаб-квартири Африканського союзу у Аддис-Абебі заявив міністр закордонних справ Канади Стефан Діон, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Канада вивчає можливості посилити свою взаємодію із Африканським союзом, аби допомогти в упередженні конфліктів, пропагувати верховенство права та спонукати до інклюзивного та підзвітного урядування», - сказав Діон.

Він також висловив своє схвалення стратегічного бачення розвитку Чорного материка Африканським союзом. «Ми підтримуємо бачення Африканського союзу інтегрованої, процвітаючої та мирної Африки», - зазначив міністр.

Він оголосив про виділення 5 млн дол допомоги Африканському союзу на фінансування проектів «спільного інтересу». «Міністр Діон оголосив про 5 млн дол підтримки проектів Африканського союзу у таких сферах спільного інтересу, як: збільшення ролі жінок та дівчат, гарне урядування, відновлювані джерела енергії, внутрішньоафриканська торгівля та підтримка найбідніших і найуразливіших»,  - пояснили у зовнішньополітичному відомстві Канади.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Канади здійснив тижневий візит до Африки, під час якого відвідав Нігерію, Кенію та Ефіопію. Стефан Діон вперше відвідав цей африканський регіон у статусі глави зовнішньополітичного відомства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>