Польща через суд намагається вибити з Росії понад $2 мільйони - 09.11.2016 20:36 — Новини Укрінформ
Польща через суд намагається вибити з Росії понад $2 мільйони

Польща через суд намагається вибити з Росії понад $2 мільйони

1149
Ukrinform
Росія повинна заплатити Польщі 7,8 млн злотих (приблизно 2 млн дол.) з відсотками за оренду без належних на те юридичних підстав нерухомості по вул. Собеського, 100 у Варшаві.

Про це йдеться у рішенні окружного суду у Варшаві, яке ще не вступило у силу, інформує кореспондент Укрінформу в РП.

“З обставин справи випливає, що ця нерухомість не використовується на дипломатичні цілі. Будинки стоять порожні, відповідач не має на них юридичного права власності. Суд оцінює, що вимога позивача (Польщі. – Ред.) має під собою підгрунтя, оскільки відповідач, не володіючи жодним юридичним правом на нерухомість, використовував її раніше в 2012, 2013, 2014 та 2015 роках”, - заявив суддя Яцек Тишка.

Представник відповідача, тобто Росії, не з’явився на засідання суду і не відповів на позов. У зв’язку з цим суд сприйняв як об’єктивні твердження сторони позивача. 

Наприкінці жовтня окружний суд у Варшаві наказав Росії передати цю нерухомість польській стороні. Він наголосив, що росіяни не мають юридичного права на це майно.

Росія володіє у Польщі понад десятьма будинками, зокрема у Варшаві. Частина з них є або власністю РФ, або росіяни законно орендують нерухомість. Водночас частину нерухомості Росія використовує без належних на це юридичних підстав. За це майно органи самоврядування у Варшаві та Гданську нараховують оплату і закликають російську сторону до врегулювання заборгованості. Оскільки російська сторона не реагує, Польща намагається вирішити питання через суд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>