Samsung відкликає 2,8 млн пральних машин

Samsung відкликає 2,8 млн пральних машин

1791
Ukrinform
Корейська компанія Samsung заявила про відкликання 2,8 млн своїх пральних машин в США через травми, яких агрегати завдали своїм власникам.

Як повідомляє BBC, відкликанню підлягають 34 моделі машин з вертикальним завантаженням. Машини були виготовлені з березня 2011 року по листопад 2016 року.

Комісія з безпеки споживчих продуктів США повідомила, що у машин несподівано відкривається верхня кришка, що може призвести до травм у їх власників.

Компанія отримала 733 повідомлення про те, що машини дуже сильно вібрують, що і призводить до спрацьовування замку кришки.

Дев'ять осіб в результаті отримали серйозні травми, у тому числі у одного з постраждалих була зламана щелепа, в іншого пошкоджене плече.

Власники машин, що підлягають відкликанню, можуть отримати знижку на покупку нової пральної машини або безкоштовний ремонт. Ті ж, хто придбав машину за останні 30 днів, можуть отримати повну компенсацію вартості апарату.

Машини починають сильно вібрувати на високошвидкісних режимах, коли в них перуть постіль, водонепроникні або великі речі, пояснили в компанії.

Наприкінці вересня компанія Samsung визнала проблеми у пральних машин з вертикальним завантаженням. Тоді повідомлялося, що машини вибухають в процесі прання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-