У Канаді вивчають звіт про торгівлю людськими органами в Китаї

У Канаді вивчають звіт про торгівлю людськими органами в Китаї

12786
Ukrinform
Канада вивчить звіт правозахисників про примусове видалення внутрішніх органів у політичних в’язнів у Китаї.

Про це в інтерв'ю виданню Diplomat & International Canada розповів міністр закордонних справ Канади Стефан Діон.

«Я радий, що в Канаді існують різні точки зору, включно із цією, висловленою моїм колегою. Ми вивчимо це. Це – одна з точок зору, але є й інші. Я дуже задоволений, що Девід висловив свою думку, яку ми вивчаємо з усією серйозністю», - відповів Діон на запитання про офіційну реакцію Канади на доповідь правозахисників стосовно «чорної трансплантології» у Китаї.

Однак, він відмовився прямо відповісти, чи вживатиме Канада конкретних заходів у зв’язку із висновками правозахисників. «Ми серйозно ставимося до усіх зусиль, які доволяють краще зрозуміти Китай. У Канаді є плюралізм думок щодо Китаю, важливо чути різні голоси. Ми беремо до уваги усі ці погляди», - зазначив дипломат.

Нагадаємо: відомі канадські правозахисники Девід Кілгур і Девід Мейтас нещодавно оприлюднили звіт стосовно торгівлі людськими органами у Китаї. У документі стверджується, що китайські лікарні проводять значно більшу кількість трансплантацій, ніж офіційно стверджує уряд. Автори підозрюють, що «надлишкові» органи надходять від в'язнів.

Девід Кілгур, один з авторів доповіді, з 1979 по 2006 рр. був депутатом Палати громад парламенту Канади, в 2002-2003 - статс-секретарем у справах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Девід Мейтас - адвокат у справах біженців, іммігрантів та з прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>