Німецькі "зелені" вважають, що проти РФ потрібні нові санкції

Німецькі "зелені" вважають, що проти РФ потрібні нові санкції

1517
Ukrinform
Німецькі політики вступили у жвавий обмін думками щодо нових санкцій проти Росії, цього разу - через Сирію. Зокрема, керівник фракції "зелених" у Бундестазі Катрін Герінг-Екардт вимагає від федерального уряду Німеччини запровадити нові санкції проти РФ.

Про це повідомляє DW.

"Урядові варто почати процедуру підготовки нових санкцій щодо Росії через її варварські злочини у Сирії", - сказала вона в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, опублікованому у неділю, 9 жовтня. На її думку, окремі діяння представників РФ в охопленій війною Сирії варто розцінювати як військові злочини.

Крім того, керівник комітету закордонних справ у Європарламенті, представник Християнсько-демократичного союзу Ельмар Брок закликав до фундаментальної зміни курсу Брюсселя щодо Росії. "Путін дедалі більше стає диктатором і сповідує чисту політику сили", - сказав він газеті Welt am Sonntag. 

На його думку, Євросоюзові варто переосмислити свою російську політику і ставитися до Москви більш жорстко. Вже запроваджені санкції, вважає Брок, у грудні варто продовжити на рік, а не на півроку, як влітку.

Утім, прем'єр-міністр Мекленбургу-Передньої Померанії, федеральної землі на сході Німеччини, представник Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Ервін Зеллерінг виступив проти посилення санкції. В інтерв'ю Welt am Sonntag він сказав, що взаємні санкції "нічого не принесли та мусять бути якнайшвидше скасовані". А віце-голова Соціал-демократичної партії Німеччини Торстен Шефер-Гюмбель виступив за зближення з Росією: "Вона складний партнер, але важливий гравець, без якого рішення багатьох глобальних питань, у тому числі миру в Сирії, неможливе".

Як відомо, 8 жовтня уповноважений уряду Німеччини зі співпраці з Росією, соціал-демократ Гернот Ерлер виступив проти запровадження нових санкцій проти Москви через війну в Сирії. На його думку, чергові економічні обмеження щодо РФ, запропоновані головою комітету Бундестагу із закордонних справ Норбертом Реттгеном, "не принесуть подальшого поступу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-