МВФ відмовився знову кредитувати Грецію – ЗМІ

МВФ відмовився знову кредитувати Грецію – ЗМІ

1241
Ukrinform
Міжнародний валютний фонд вирішив відмовитися від участі у програмі фінансової допомоги Греції, обмежившись спеціальним статусом спостерігача.

Про це Reuters розповіли два джерела, безпосередньо знайомі із ходом перемовин.

«Роль МВФ буде більшою, ніж дорадча, але не передбачатиме суворих умов, на кшталт регулярних перевірок економічного стану», - розповів один зі співрозмовників агентства.

Хоча поки достеменно невідомо про статус МВФ у грецькій угоді, все ж Фонд найвірогідніше матиме більше повноважень, ніж звичайний спостерігач. «Вони не вкладатимуть гроші в програму, але й не обмежаться лише технічною допомогою. Вірогідно, МВФ пристане на пропозицію зайняти спеціальну дорадчу позицію, створену ексклюзивно для програми фінансової допомоги Греції», - зазначив другий співбесідник Reuters.

Нагадаємо: вже більше року МВФ узгоджує умови своєї участі у новій програмі допомоги Греції, вважаючи досягнення визначених ЄС фінансових нормативів нереалістичними без проведення суттєвої реструктуризації боргових зобов'язань Греції. Своєю чергою ЄС наполягає на участі МВФ, однак відкидає списання боргу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-