У Швейцарії хочуть заборонити носіння паранджі

У Швейцарії хочуть заборонити носіння паранджі

921
Ukrinform
Нижня палата парламенту Швейцарії у вівторок ухвалила рішення про заборону у всій країні носіння паранджі - елемента одягу мусульманок, який повністю закриває обличчя. 

Про це повідомляє Deutsche Welle

«За проголосували 88 депутатів, проти - 87, 10 - утрималися. Рішення ще повинне отримати схвалення верхньої палати та уряду, щоб набути чинності», - йдеться у повідомленні.

Згідно з опитуваннями, у разі референдуму за заборону паранджі готові проголосувати від 60 до 70 відсотків тих, хто має право голосу, повідомляє агентство AFP.

Заборону на носіння паранджі до цього ввели лише в кантоні Тічино - тут порушення карається штрафом у 100 швейцарських франків. На початку року урядова комісія висловилася проти заборони, оскільки паранджу в Швейцарії носить дуже незначна кількість людей і це не спричиняє серйозних проблем.

Пропозицію про заборону носіння паранджі висунула націонал-консервативна Народна партія Швейцарії (SVP). Її представник Вальтер Вобманн у 2009 році успішно просунув ініціативу із заборони спорудження нових мінаретів у країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-