Сьогодні у Відні подумають, як подолати міграційну кризу

Сьогодні у Відні подумають, як подолати міграційну кризу

787
Ukrinform
У австрійській столці Відні сьогодні відбудеться саміт з вирішення кризи біженців.

Про це повідомляє агентство Reuters.

"Канцлер Австрії Крістіан Керн сподівається, що саміт, який пройде у Відні цими вихідними, стимулюватиме Європейський Союз вирішити міграційну кризи швидше", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на захід прибудуть глави держав та урядів з десяти країн, зокрема тих, що розташовані уздовж так званого "балканського маршруту". Також на саміт прибуде і канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Європейської Ради Дональд Туск.

Учасники саміту мають обговорити концепцію захисту Шенгенської зони. Крім того, Керн виступає за помітне збільшення допомоги приймаючим країнам. Як заявив глава австрійського уряду у п'ятницю газеті Der Standard, однією з тем на порядку денному буде також ситуація у Греції. За його словами, грецький уряд ще поки в змозі впоратися із ситуацією, але "тиск посилюватиметься, і до цього слід підготуватися".

Після ухвалення рішення про закриття "балканського маршруту" значна кількість біженців, яка планувала рухатися далі на Захід, виявилася заблокованою у Греції, наразі значна частина приймаючих таборів там переповнені.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Євростату, після помітного скорочення кількості прохачів притулку в ЄС на початку 2016 року їх число знову збільшується. У другому кварталі 2016 року документи про отримання притулку в країнах Євросоюзу подали більше 305 тисяч осіб.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-