"Кримські" депутати Держдуми в Литві матимуть статус небажаних - Лінкявічюс

"Кримські" депутати Держдуми в Литві матимуть статус небажаних - Лінкявічюс

3143
Ukrinform
Литва не визнала виборів до Держдуми в анексованому Росією Криму. Обрані там депутати російського парламенту не вважатимуться Литвою такими з усіма відповідними наслідками.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, зазначивши, що невизнання виборів у Криму не означає невизнання виборів до російського парламенту в цілому, однак статус обраних у Криму депутатів у Литві буде небажаним, інформує Delfi.

"Це не означає прямої оцінки виборів у цілому, це означає те, про що ми весь час говоримо, що все, що відбувається у Криму ми вважаємо незаконним. Те, що відбувалося, ми не вважаємо виборами, більше того, не визнаємо результатів. І тих обраних, як стверджують, у Криму членів Думи ми не вважатимемо депутатами Думи з усіма відповідними наслідками", - заявив Лінкявічюс, додавши, що їх статус буде точно "небажаним у нашій країні і, сподіваюся, що в усьому ЄС".

Коментуючи результати виборів міністр також зазначив, що зміною можна вважати хіба лише те, що влада концентрується в одних руках.

"Якщо говорити відкрито, то я не бачу взагалі ніяких істотних змін. Не можна сказати, що якісь зміни відбулися, за винятком того, що ще більше була сконцентрована влада в одній точці. І щось особливе тут побачити дуже важко", - підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз не визнав легітимність "виборів" до Держдуми РФ, організованих Москвою на території окупованого українського Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>