Екс-прем'єр Молдови: Росія не буде інвестувати в майбутнє нашої країни

Екс-прем'єр Молдови: Росія не буде інвестувати в майбутнє нашої країни

1024
Ukrinform
Кандидат в президенти Молдови, колишній прем'єр-міністр країни Юріє Лянке закликав інших претендентів на посаду глави держави об'єднатися навколо ідеї європейської інтеграції та не вірити тим, хто стверджує, що Росія має намір інвестувати в майбутнє Молдови.

Про це йдеться у відкритому листі Юріє Лянке до кандидатів у президенти Молдови, передає власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Часи, коли нашим громадянам доводилося вибирати між Сходом і Заходом, пішли в минуле. Вірити в те, що Росія може інвестувати в майбутнє таких держав, як Молдова, - це помилка, яку видно неозброєним оком. В цих умовах єдиним розумним вибором залишається Західний шлях розвитку Молдови», - йдеться в листі екс-прем'єра.

Лянке закликав кандидатів у президенти Молдови, в тому числі і керівника проросійської партії соціалістів Ігоря Додона, взяти на себе відповідальність за європейський вектор розвитку держави.

Екс-прем'єр також зажадав від керівника молдавських соціалістів відмовитись від пропаганди ідеї про денонсацію Угоди про асоціацію між Молдовою і Євросоюзом, так як це може призвести до тяжких економічних наслідків для країни.

Нагадаємо: чергові, всенародні вибори президента Молдови відбудуться 30 жовтня цього року. Серед офіційно зареєстрованих кандидатів на пост глави держави – лідер молдавських демократів Маріан Лупу, голова Ліберальної партії Міхай Гімпу, екс-прем'єр Юріє Лянке, глава партії «Громадянська платформа «Гідність і правда» Андрій Настазе і лідер Партії соціалістів Ігор Додон. Усього за посаду президента мають намір поборотися понад 20 кандидатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-