У Білорусі проходять парламентські вибори

У Білорусі проходять парламентські вибори

1710
Ukrinform
Більше шести тисяч дільниць на виборах депутатів Палати представників (нижньої палати) національних зборів відкрилися в Білорусі.

Про це повідомляє ТАСС.

"Голосування на виборах депутатів пройде на 6018 виборчих дільницях, на яких зможуть проголосувати близько 7 млн білоруських виборців", - заявили у ЦВК республіки.

На 110 місць у Палаті представників претендують 484 кандидати. В окремих виборчих округах, зокрема в Мінську, за одне місце боротимуться шість - сім чоловік. Вибори будуть визнані такими, що відбулися, якщо в голосуванні взяли участь понад половина виборців одномандатного округу.

За даними МЗС Білорусі, у країну приїхало багато міжнародних спостерігачів. Країни СНД представляють 333 експерти, Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ – 341, Парламентську асамблею (ПА) ОБСЄ – 39, Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ) – 19, Шанхайську організацію співробітництва (ШОС) – 9.

Виборчі дільниці на парламентських виборах закриються о 20:00 за місцевим часом. Очікується, що попередні підсумки голосування голова ЦВК Лідія Єрмошина підіб'є вночі.

Термін повноважень членів Палати представників Національного зборів становить чотири роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>